"To nie więksi pokonują mniejszych,
tylko szybsi wolniejszych"

-Umberto Saxer

Firma TOMAX jest uznanym polskim producentem tarcz ściernych i diamentowych oraz podstawowej techniki pomiarowej pod marką Gepard. W myśl hasła „wspieramy polską gospodarkę” większość naszego asortymentu jest produkowana w Polsce i oznaczona symbolem „Produkt Polski”. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z Polski, dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie monitorować jakość naszych produktów, dlatego też na wiele z nich udzielamy dożywotniej gwarancji.

Celem naszej firmy jest zapewnienie jak największego komfortu pracy, dlatego wraz z wykwalifikowaną kadrą technologów poszukujemy nowych rozwiązań i ciągle poszerzamy nasze portfolio produktów. W oparciu o potrzeby Klientów wprowadzamy tarcze specjalistyczne, wykorzystywane do ciężkich jak i precyzyjnych prac, dbamy przy tym o bezpieczeństwo i otaczające nas środowisko.

Marka Gepard to gama produktów znanych na polskim rynku od 2011r. Początkowo w ofercie znajdowały się produkowane w Polsce tarcze korundowe do cięcia metalu oraz ściernice. Wraz z upływem czasu asortyment powiększył się o podstawowe tarcze diamentowe, a następnie tarcze diamentowe specjalistyczne wykorzystywane w budownictwie, glazurnictwie czy kamieniarstwie. Kolejnym etapem rozwoju marki było wprowadzenie techniki pomiarowej obejmującej poziomice z libelką oraz łaty murarskie i tynkarskie. Patrząc w przyszłość chcemy rozwijać się w kierunku tarcz specjalistycznych oraz narzędzi spawalniczych i pneumatycznych.